Salad Story na lotnisku


 

Otwarcie restauracji w Porcie Lotniczym im. Lecha Wałęsy w Gdańsku!


Na przełomie lipca oraz sierpnia, we współpracy wraz z Lagardere Travel Retail, otworzyliśmy nowy lokal! Dynamiczny rozwój Salad Story jest faktem - to kolejna otworzona przez nas restauracja w tym roku. Salad Story w Porcie Lotniczym im. Lecha Wałęsy w Gdańsku oficjalnie został naszym 47 lokalem, natomiast drugim powstałym na lotnisku (w zeszłym roku swoje otwarcie miał na Lotnisku Chopina w Warszawie). Lokal można odwiedzić w Strefie Schengen, w pobliżu Gate 20, gdzie można wygodnie usiąść i zjeść swój ulubiony posiłek.Od wczesnych godzin porannych nasi Goście mogą skorzystać z menu śniadaniowego. Wśród nich znajdują się liczne wariacje, stworzone na bazie jajka, wraz z zamkniętymi w bowlu oraz zawiniętymi we wrapach dodatkami, w postaci warzyw, mięsa oraz ryb. Nasze dania, w których można znaleźć nie tylko jajecznicę, ale również twarożek czy bekon, będą idealnym śniadaniem dla każdego, kto oczekuje pożywnego, zbilansowanego, dodającego energię posiłku. Smakują one idealnie w towarzystwie ciepłych napoi, takich jak kawa lub herbata.

W lokalu posiadamy nie tylko możliwość zjedzenia posiłku na miejscu, ale i zabrania produktu ze sobą, dzięki przygotowywanym na bieżąco daniom take-away. Wśród nich znaleźć można kanapki, stworzone na bazie nowych, wyjątkowych receptur oraz nasze autorskie sałatki czy bowle, gotowe do zabrania dosłownie wszędzie – w każdy zakątek świata!W regularnej sprzedaży występują propozycje ze standardowego menu Salad Story, w którego skład wchodzą: autorskie sałatki i wrapy, roślinne burgery, bowle na ciepło, aromatyczne i pożywne zupy, a także świeżo przygotowywane soki. W Salad Story istnieje możliwość własnej kompozycji swojego dania, lub dowolnej modyfikacji produktów z naszego menu, dzięki blisko 50 składnikom, które dostępne są w naszej ofercie. Oprócz tego, posiadamy także ręcznie kręcone sosy, tworzone na bazie najlepszych składników.

Dania w Salad Story komponowane są codziennie przez naszych pracowników z pasją oraz największą starannością, zachowując przy tym najwyższą jakość. Zostają one przygotowywane tak, aby z łatwością można było zabrać je ze sobą nie tylko na pokład samolotu, ale i w dowolnie wybrane miejsce na świecie.

W tym roku zapowiadamy kolejne otwarcia, o których można będzie usłyszeć już za niedługo!
 

Lotnisko Chopina w Warszawie

28/09/2022 Salad Story we współpracy z  Lagardere Travel Retail otworzyliśmy 42 restaurację w swoim portfolio i pierwszą na lotnisku Chopina w Warszawie. Pasażerowie lotniska znajda restaurację, w Strefie Schengen w pobliżu gate 31/32.
Podróżni i goście lotniska będą mogli skorzystać z menu Salad Story już od wczesnych godzin porannych, gdzie serwowane będą między innymi śniadania a do nich pobudzająca kawa i herbata. W menu restauracji na lotnisku dostępne będą wszystkie pozycje z standardowego menu Salad Story, autorskie sałatki, wrapy, bowle, wegan burgery aromatyczne i pożywne zupy oraz świeżo wyciskane soki. Każdy z podróżnych będzie mógł również samodzielnie skomponować sałatkę z ulubionych składników.

Nowością jaka pojawi się w restauracji na lotnisku to kanapki, do których receptury zostały przygotowane specjalnie dla tej lokalizacji, poza standardowymi kanapkami będzie można spróbować wiele ciekawych smaków mięsnych wegetariańskich i wegańskich.

Zarówno kanapki jak i sałatki oraz bowle będą dostępne w strefie samoobsługowej przygotowane wcześniej na świeżo, tak aby można było zabrać je ze sobą do samolotu lub w dowolne miejsce na świecie.