Salad Story na lotnisku


28/09/2022 Salad Story we współpracy z  Lagardere Travel Retail otworzyliśmy 42 restaurację w swoim portfolio i pierwszą na lotnisku Chopina w Warszawie. Pasażerowie lotniska znajda restaurację, w Strefie Schengen w pobliżu gate 31/32.
Podróżni i goście lotniska będą mogli skorzystać z menu Salad Story już od wczesnych godzin porannych, gdzie serwowane będą między innymi śniadania a do nich pobudzająca kawa i herbata. W menu restauracji na lotnisku dostępne będą wszystkie pozycje z standardowego menu Salad Story, autorskie sałatki, wrapy, bowle, wegan burgery aromatyczne i pożywne zupy oraz świeżo wyciskane soki. Każdy z podróżnych będzie mógł również samodzielnie skomponować sałatkę z ulubionych składników.

Nowością jaka pojawi się w restauracji na lotnisku to kanapki, do których receptury zostały przygotowane specjalnie dla tej lokalizacji, poza standardowymi kanapkami będzie można spróbować wiele ciekawych smaków mięsnych wegetariańskich i wegańskich.

Zarówno kanapki jak i sałatki oraz bowle będą dostępne w strefie samoobsługowej przygotowane wcześniej na świeżo, tak aby można było zabrać je ze sobą do samolotu lub w dowolne miejsce na świecie.