Nasze Wartości

Salad Story zostało stworzone w 2007 roku i jest miejscem, gdzie można zjeść proste, szybkie, świeże, sezonowe, prawdziwe, nieprzetworzone jedzenie, takie jak sałatki, wrapy, ciepłe dania na bazie kaszy, wegańskie burgery i naturalne zupy.

Wierzymy, że nasze codzienne decyzje o tym co jemy, skąd produkty pochodzą i jak są przygotowane, mają silny wpływ na nasze zdrowie, społeczeństwo i środowisko.

Jesteśmy największą siecią serwującą zdrową żywność w Polsce, co napawa nas dumą, ale przede wszystkim poczuciem odpowiedzialności za to, że to my musimy zmienić definicję fast foodu i serwować jedzenie przyszłości, dobre dla ludzi i środowiska.

Dlatego też ciągle szukamy ulepszeń i staramy się podejmować nowe wyzwania, by mieć pozytywny impakt na żywienie ludzi - zarówno naszych dorosłych świadomych klientów, jak i młodzieży i dzieci.

Nasza odpowiedzialność za środowisko naturalne zaczyna się od sezonowych i rodzimych produktów, dlatego co porę roku zmieniamy część naszego menu.

Wybieramy polskich dostawców, dzięki którym łańcuch logistyczny jest krótszy, a nasze składniki świeższe.

Dbamy o dobrostan zwierząt, między innymi używając jaj od kur z wolnego wybiegu.

Staramy się nie marnować żywności, przygotowując Wasze dania zaraz po zamówieniu, by nie marnować gotowych posiłków.

W naszych lokalach stosujemy ekologiczne rozwiązania, opakowania i segregację śmieci, by nie zaśmiecać świata.

Przygotowując menu, uwzględniamy potrzeby dietetyczne, wkładając w to dużo serca, bo kochamy naturalne i świeże jedzenie bez kompromisu w smaku.

Pracujemy z pasją, bo wiemy, że mamy ważną misję, jaką jest upowszechnianie prawdziwego, zdrowego jedzenia. Kto nas zna, ten wie, co dla nas ważne:

 

Rozwój

Wierzymy, że naprawdę możemy zmieniać świat na lepsze - jest to zadanie ambitne, wymagające otwartości na zmiany, jak również uważności na nowe trendy oraz potrzeby żywieniowe i społeczne związane z żywieniem. Stawiamy sobie wysoko poprzeczkę i od 14 lat adaptujemy się do potrzeb ludzi i środowiska.

 

Relacje

Nie da się realizować prawdziwej misji, bez uważności na drugiego człowieka, zaufania, szczerości, otwartości. To podstawa naszej współpracy w zespole, ale też stosunku do naszych gości i dostawców. Jesteśmy firmą rodzinną. Razem damy radę osiągnąć każdy cel!

 

Realizacja

Wszystko to, w co wierzymy i co jest dla nas ważne, trzeba wprowadzić w życie. Na co dzień pokonujemy przeszkody i realizujemy ambitne wyzwania. Wytrwale dążymy do celu i dlatego, między innymi, uwolniliśmy kury z klatek, stosując wyłącznie jajka z wolnego wybiegu, bez zwiększania cen naszych dań!

 

Radość

Zdrowe jedzenie ma być przyjemne i pyszne! Gotujemy z pasją i prawdziwą przyjemnością. Kreujemy smaki, nie zapominając o tym, że karmiąc otaczamy ludzi miłością. Napędza nas radość i dobra energia, bo możemy robić to co kochamy, co jest dobre dla ludzi, środowiska i przyrody.

 

Równowaga

Próbujemy osiągnąć równowagę między wspaniałym smakiem, a dobrym, dobrze zbilansowanym składem pożywienia, między karmieniem ludzi na dużą skalę, a dbałością o środowisko i naturę, zyskiem dla biznesu, a odpowiedzialnością społeczną. Wszystkie te filary są dla nas równie ważne.