Nasza Historia

Dwie świeżo upieczone mamy poznały się na gimnastyce. Podczas wspólnych spacerów z dziećmi zrozumiały, że łączy je pasja do dobrego smaku, kreatywność, zaangażowanie i zapał do zmieniania świata na lepsze.

Pomimo panującego w tamtym czasie przekonania, że sałatka nie może być oddzielnym i pełnowartościowym daniem, miały niezachowaną wiarę w to, że karmienie ludzi prawdziwym, naturalnym i dobrze zbilansowanym, pysznym jedzeniem, szybko podanym i za umiarkowaną cenę, jest bardzo wszystkim potrzebne i rozpoczęły swoją ścieżkę odmieniania świata. Skutecznie wprowadziły swój innowacyjny pomysł w życie i tak powstało Salad Story.

Pierwsza restauracja powstała w Warszawie, w Złotych Tarasach w 2007 roku. Szybko okazało się, że nie tylko pomysłodawczyniom brakowało takiego miejsca. W świecie fast foodów wiele osób chciało jeść prawdziwe, naturalne jedzenie i stało się jasne, jak bardzo Salad Story jest wszystkim potrzebne.

Sieć zaczęła przyciągać kolejnych pasjonatów i dynamicznie otwierać nowe lokalizacje. Obecnie Salad Story to największa sieć zdrowych fast foodowych restauracji w Polsce.

Konsekwentnie realizujemy naszą misję, udostępniamy i rozprzestrzeniamy zdrowe jedzenie na mieście. Karmimy swoich gości z miłością do natury, współpracujemy z polskimi dostawcami oraz korzystamy z lokalnych upraw rolnych tam, gdzie jest to możliwe. Sieć jest zarządzana przez założycielkę i pasjonatkę Anię Krajewską, która osobiście kreuje smaki i kompozycje dostępne w restauracjach, szuka nowych trendów i wprowadza je do Salad Story oraz pilnuje wartości i tego co od początku było najważniejsze, czyli misji zmieniania świata na lepsze, przez dobre zdrowe jedzenie.