Zrobiliśmy to po raz 50!


24 września 2023 r. był dla nas wyjątkowym dniem. Po 16 latach na rynku gastronomicznym otworzyliśmy naszą 50 restaurację, która zlokalizowana jest w Varso Place przy ul. Chmielnej w Warszawie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy dać Wam możliwość korzystania z naszej oferty w kolejnym punkcie na mapie Polski!


 

Nasza misja inspirowania do zdrowego stylu życia rozpoczęła się w 2007 roku, kiedy to otworzyliśmy nasz pierwszy lokal w Warszawskich Złotych Tarasach. Na przestrzeni ostatnich lat zmianie ulegało menu, logo czy też kolory przewodnie restauracji, ale są w Salad Story rzeczy, które są stałe. To przede wszystkim bazowanie na naturalnych i pełnowartościowych produktach, przygotowywanie potraw na oczach gości i różnorodność pozycji.

Mimo długiej obecności na rynku nie zatrzymujemy się w miejscu, wręcz przeciwnie! Ciągle kreujemy nowe smaki, podążamy za trendami i eksplorujemy nietuzinkowe lokalizacje. Świeżo otwarty lokal w centrum Warszawy to właśnie jedno z tych wyjątkowych miejsc, w którym mamy okazję przygotowywać dla Was nasze pyszności. Varso Palce to nowoczesny wieżowiec, stworzony z myślą o biznesie, ale także o mieszkańcach. Budynek zaprojektowany przez wielokrotnie nagradzane studio architektoniczne oferuje przestrzeń do pracy, wypoczynku oraz interakcji z innymi użytkownikami. Chcemy być tak blisko naszej społeczności jak to tylko możliwe, dlatego każde kolejne otwarcie to dla nas dawka energii i radości, które chcemy z Wami dzielić! Cieszymy się, że możemy spotykać Was w tak wielu miejscach w całej Polsce. Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Katowice, Gdańsk, Gdynia, Łódź, Szczecin – a uwierzcie nam, że nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa!

W nowej lokalizacji czekają na Was nasze pełne smaku i zdrowia sałatki, aromatyczne wrapy, sycące bowle, unikatowe zupy oraz świeże soki. Pamiętajcie, że mamy także szeroką ofertę wegetariańską! Oprócz pysznych roślinnych burgerów znajdziecie wege opcje w każdej z kategorii naszego menu. U nas możecie zjeść posiłek na swoich zasadach, zachowując przy tym zbilansowaną i odżywczą dietę.

Dziękujemy, że od lat wspólnie tworzycie z nami Salad Story. Z niecierpliwością wyczekujemy Waszych wizyt w nowej restauracji, ale także w innych naszych punktach – do zobaczenia!