Nowe otwarcia


Hej, kochani! Mamy super wiadomości - otworzyliśmy nową restaurację dla Was na Dworcu Centralnym w Warszawie. To już nasze 48 miejsce na mapie smaku i pierwsze prosto na dworcu kolejowym! Znajdziecie nas tuż obok kas biletowych, nie da się nas przegapić.Z samego rana czeka na Was nasze śniadaniowe menu. Wyobraźcie sobie idealną kanapkę z naszych autorskich receptur albo pyszny wrap z dodatkami według Waszego smaku. No i oczywiście świeżutka granola z jogurtem i owocami czy nasze wspaniałe flatbready pełne warzyw. A do tego aromatyczna kawka czy herbata. Czyż nie brzmi jak idealny początek dnia?


Jeśli jesteście w pośpiechu, mamy dla Was świetną wiadomość! Nasza kasa szybkiej obsługi pomoże Wam zdobyć świeży posiłek w mgnieniu oka.


A dla tych, którzy już nas dobrze znają, oczywiście w ofercie mamy wszystkie Wasze ulubione klasyki: nasze autorskie sałatki, roślinne burgery, ciepłe bowle, aromatyczne zupy oraz soki świeżo wyciskane na miejscu. Pamiętajcie, że zawsze możecie stworzyć coś wyjątkowego dzięki ponad 50 składnikom w naszej ofercie i naszym niezwykłym sosom.


Pamiętajcie! W Salad Story zawsze dbamy o to, abyście mogli cieszyć się zdrowym i pysznym posiłkiem, bez względu na to, czy zabieracie go ze sobą czy zostajecie u nas na dłużej.


Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Was w nowym lokalu! I trzymajcie rękę na pulsie – więcej niespodzianek na Was czeka w tym roku!