Nowe Otwarcie


Nowy lokal na mapie Warszawy – Salad Story The Warsaw HUB już otwarte!
Stało się! Z przyjemnością informujemy, że 6 kwietnia otworzyliśmy kolejną restaurację Salad Story w Warszawie. Tym razem zadebiutowaliśmy w dzielnicy Wola, a dokładnie w podziemiach ronda Ignacego Daszyńskiego. Wyjątkowe wnętrze naszej nowej restauracji podkreśla mural znanego grafika i ilustratora Andrzeja Wieteszki, nawiązujący do DNA naszej marki - naturalnego i świeżego jedzenia w miejskim stylu. W ten sposób The Warsaw HUB dołącza do listy miejsc, w których możecie zjeść coś zdrowego i pysznego. 

Jesteśmy otwarci codziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-19, zaś w soboty pracujemy od 10 do 17, a nasza uśmiechnięta załoga czeka na Was każdego dnia, aby móc serwować Wam nasze świeże i pożywne dania. Z okazji otwarcia przygotowaliśmy dla Was kilka specjalnych niespodzianek dostępnych na miejscu. Wszystkich tych, którzy nie mogą odwiedzić nas osobiście informujemy, że nasze menu dostępne jest także w dostawie na Uber Eats, Wolcie oraz w aplikacji Bolt Food.


 

Nie zwalniamy tempa, to trzecie otwarcie w tym roku.

Tym razem nowa restauracje została otwarta na warszawskim Żoliborzu artystycznym przy ulicy Rydygiera 12 lok 13U. Otwarcie miało miejsce 28/05/2022

Jest to restauracja wolnostojąca umiejscowiona na parterze bloku mieszkalnego w części usługowej. W restauracji można złożyć zamówienia na miejscu jak i na wynos oraz w kanale dostawy. Na gości restauracji czekają 22 miejsca wewnątrz restauracji oraz sezonowy ogródek zewnętrzny.

Nowością jaką wprowadziliśmy w restauracji na Żoliborzu jest możliwość zjedzenia na porcelanowej zastawie wielokrotnego użytku – to kolejny przykład jak zmieniamy się na przestrzeni ostatniego czasu robiąc ukłon w stronę ekologii.

Kolejną nowością będą smoothie dostępne w 4 smakach przygotowywane na miejscu na zamówienie z naturalnych składników, idealne na śniadanie, lunch czy przekąskę oraz na upały. W późniejszym terminie w  restauracji na Żoliborzu będzie można napić się lampki wina oraz kraftowych piw idealnie dobranych do sałatek oraz dań serwowanych w Salad Story.       

 

 

Kraków zdobyty przez Salad Story po raz trzeci.

Po Galerii Kazimierz, Bonarce nadszedł czas na otwarcie naszej restauracji  w Galerii Krakowskiej zlokalizowanej przy ul. Pawiej 5, popularnym miejscu ze względu położenia oraz bliskość Dworca Głównego.  Restaurację otworzyliśmy 1/06/2022 – to czwarte nasze otwarcie w tym roku.

Restauracja w Galerii Krakowskiej umiejscowiona jest na food courcie z licznymi miejscami do zjedzenia na miejscu wszystkich produktów dostępnych w stałej ofercie naszych restauracji. Uśmiechnięta i pełna pasji załoga czeka na gości w restauracji 7 dni w tygodniu.Serdecznie zapraszamy na nasze zdrowe i naturalne dania, w nowym i pięknym otoczeniu!